Giroud velmi blízko přestupu do Interu

Zdá se, že dny francouzského internacionála Oliviera Girouda v Chelsea jsou definitivně sečteny. Během zimního přestupového období o něj jeví největší zájem milánský Inter v čele s bývalým koučem Blues, Antoniem Contem. Podle posledních zpráv by se měly dolaďovat poslední podmínky přestupu, konkrétně se jedná o přestupové částce.

Vysoký Francouz se k Blues připojil přesně před dvěma roky, když si ho do svého týmu přivedl právě Conte. Tehdy přišel z konkurenčního Arsenalu, což vyvolalo mírné překvapení.

Za dva roky se však střelec nedokázal prosadit do pozice jedničky na hrotu útoku a nyní pod již třetím manažerem, Frankem Lampardem, dokonce plní roli až třetího v pořadí za Michym Batshuayim a nejlepším střelcem týmu Tammy Abrahamem.

Olivier Giroud sám projevil zájem o odchod do jiného týmu, kde by získal větší herní vytížení, jelikož se blíží letní evropský šampionát, na kterém tým galského kohouta bude obhajovat druhé místo. Giroud by rád byl v plánech reprezentačního kouče Deschampse, k čemuž ale potřebuje nutně pravidelně nastupovat.

V této sezóně zasáhl do pouhých 5 utkání v Premier League a zapsal si pouze 191 minut. Inter se s hráčem již dohodl na podmínkách smlouvy a nyní již zbývá jen dohoda mezi kluby. Přestupová částka by měla činit 6.5 milionů euro i s bonusy.

500 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 500 komentářů