Chelsea chce Lemara na hostování

Chelsea a Tottenham Hotspur se podle zdrojů deníku The Telegraph snaží získat záložníka Atletica Madrid Thomase Lemara na hostování do konce probíhající sezony. Anglické celky však čelí konkurenci především z Ruska.

Tottenham projevil podle informací zájem o Lemara jako první, nicméně Chelsea je nyní před svými městskými rivaly s připravenou nabídkou za francouzského reprezentanta.

24letý hráč zažívá od svého přestupu do Atletica v roce 2018 za 60 milionů liber samá zklamání, přičemž trenér Diego Simeone už přiznal, že hráč „nenaplnil očekávání“.

Chelsea o něj projevila zájem už v minulosti a zvažovala, že se o něj popere i před jeho přestupem do Atletica v roce 2018.

Chelsea i Tottenham by příchod Lemara uvítali, poněvadž oba celky chtějí v lednu posílit své útočné řady, a následně se rozhodnout, zdali má cenu ho přivést natrvalo.

Chelsea zvažuje hned několik možností, jak posílit útok, a vzetí Lemara na hostování by zajistilo, že by Blue pošetřili peníze na letní nabídku za Jadona Sancha z Borussie Dortmund.

Anglický reprezentant má podle předpokladů Borussi v létě opustit a Chelsea je jedním z řady klubů, které o 19letého hráče projevily zájem. Neočekává sevšak, že německý klub nechá svého hráče odejít už tento měsíc.

Nadále zůstává i možnost, že se Chelsea bude snažit přivést Wilfrieda Zahu, jenž by rád z Crystal Palace odešel, nicméně to vypadá, že za cenu kolem 80 milionů liber není pro Blues v tuto chvíli prioritou.

Chelsea projevila zájem o útočníka Lyonu Moussu Dembeleho, ovšem je zde jen malá šance, že francouzský útočník klub opustí už v zimě.

173 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 173 komentářů