Lampard chválí Mountův vliv

Frank Lampard pochválil Masona Mounta za způsob, jakým se neustále zlepšuje a stává se pomalu klíčovou figurou pro tým. Dále náš kouč také v rozhovoru promluvil o zdravotních stavech N´Golo Kantého a Pedra.

Mount hrál klíčovou roli při našem vítězství proti Norwichi, když se zařadil po bok Tammy Abrahama na střeleckou listinu a my si tak mohli připsat první vítězství v nové sezoně. Jeho úsilí nemohlo uniknout našemu kouči.

Nemůžu říct, že jsem překvapen tím, jakým způsobem vstoupil do Premier League, protože v něj opravdu věřím.

Musím však říct, že to jak daleko dokáže až zajít během zápasu mě skutečně nadchlo. Skvělý minulý rok v Derby je jedna věc, ale přijít do Chelsea a předvádět takovéto výkony mezi vší tou konkurencí na tom postu je věc druhá.

Mason má skvělý charakter a to je důležitá část jeho celku. Má také velké kvality na míči. Inteligentní hráči, kteří jsou hladoví a mají takový talent jsou přesně ty typy, se kterými každý trenér rád pracuje. A Mason je přesně takový.

Během předseónní přípravy mě opravdu zaujal a já věřím, že může jít skutečně na vrchol, pokud bude pokračovat v tvrdé práci.

Blues se museli vypořádat s problémem, který nastal těsně před výkopem na Carrow Road. Během rozcvičky si Pedro přivodil menší zranění a musel být nahrazen Rossem Barkleym. Španěl se tak přidal ke Kantému, který si léčí zranění kotníku. Lampard řekl, že stav obou hráčů bude posouzen před naším víkendovým kláním proti Sheffieldu United.

Pedro si přivodil zranění hamstringu, jehož vážnost bude v příštích několika dnech posouzena. Myslím si však, že bude pro něj těžké být zpátky příští týden, řekl Lampard.

Poté nás bude čekat reprezentační přestávky, což by nám mohlo trochu pomoct. Budeme se však snažit, aby se vrátil tak rychle, jak to bude jen možné, protože je pro nás důležitým hráčem.

Pro N´Gola je to velmi těžké, protože čtyři roky vlastně hrál pořád vkuse.

Víme, že si přivodil zranění během finále Europa League, které ovlivnilo velmi jeho předsezónní přípravu. Teď si zase přivodil zranění kotníku. Snažíme se všichni, aby byl zpět, ale tento zápas bylo ještě příliš brzy, jelikož stále cítil docela velkou bolest.

Ale jak jsem již řekl i jeho zranění bude posouzeno. Chceme jej zpátky, protože je to klíčový hráč. Myslím, že pro něj bude reprezentační přestávka dobrá a mohl by se během ní zotavit.

98 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 98 komentářů