Preview: Reading vs. Chelsea

Dnes odpoledne čeká Chelsea v pořadí páté utkání předsezónní přípravy. Během krátkého pobytu zpět na ostrovech zajede náš tým na Madejski Stadium, kde se utká s druholigovým Readingem.

Minulý týden Chelsea absolvovala předsezónní tour v Japonsku. Lampard dal svým hráčům zasloužené krátké volno za dobrou práci, nyní už jsou Blues však zpět v Anglii, kde pokračují v tvrdých přípravách na novou sezonu. Poprvé pod novým koučem vyběhli na domovské tréninkové prostory v Cobhamu. Lampard byl velmi spokojený s tím, jak naši borci tvrdě pracovali a plnili pokyny, které jim byly dány během celého týdne.

Celý kádr nadále pracuje na zlepšení kondice, nyní však už mnohem intenzivněji i na způsobu hry, jakým chce během sezony hrát. Stále více se během přípravy ukazují naše mladé hvězdy, které cítí velkou šanci se letos probojovat do kádru A-týmu. Mason Mount a Tammy Abraham v Japonsku ukázali, že se s nimi rozhodně musí počítat a že nemusí plnit pouze role náhradníků.

Nejsou to však jen tito dva, kdo zatím září. Fikayo Tomori, ač je u něj předpokládaný odchod na hostování, také ukazuje, že je velmi talentovaným a silným obráncem. Pokud jste byli odpůrci trvalého příchodu Matea Kovacice, budete muset možná svůj postoj přehodnotit. Tento hráč pracuje možná nejtvrději ze všech a chce dokázat, že si své místo zde zaslouží. Ostatně s jeho výkony byl nadmíru spokojen i sám Frankie.

Christian Pulisic, na něhož se upírá snad největší tlak ze strany fanoušků, ve svých prvních zápasech za Blues taktéž ukázal, co v něm dřímá, a že ve dvaceti letech toho může ještě hodně dokázat.

Pozitivní zprávou jistě bude také návrat našeho asi nejlepšího hráče N´Gola Kantého zpět do plného zápřahu poté, co musel odletět z tour se zraněním kolene. Doufejme, že bude již v pořádku a vrátí se do své nejlepší formy. Každopádně lze říct, že Lampard bude mít se skládáním zálohy pro začátek nové sezony jistě značné pozitivní problémy.

Po tomto utkání odlétá Chelsea na poslední dvě utkání letní přípravy, které odehraje v Rakousku a Německu.

Náš soupeř zatím během příprav na novou sezonu absolvoval zápasy. Po remíze 2:2 s Besiktasem následovala prohra 0:4 s Crystal Palace.

Zápasové menu
Reading vs. Chelsea
Madejski Stadium
16:00 SEČ

1099 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 1099 komentářů