Předsezonní příprava na novou sezonu

Chelsea svou předsezonní přípravu na nový ročník 2019/20 odstartuje červencovým dvojzápasem v Irsku proti celkům Bohemians a St Patrick's Athletic a zakončí ji duelem proti německé Borussii Monchengladbach.

S Bohemians se Blues utkají ve středu 10. července na stadionu Dalymount Park s výkopem v 20:45 našeho času. Následně nás v sobotu 13. července čeká střetnutí se St Patrick's na stadionu Richmond Park s výkopem v 15 hodin.

Poté se postupně utkáme s Kawasaki Frontale, Barcelonou, Readingem a RB Salzburgem, přičemž naší předsezonní přípravu zakončíme zápasem v Monchengladbachu (v sobotu 3. srpna s výkopem v 17 hodin), který v loňské sezoně skončil na třetím místě německé Budnesligy.

Bohemians jsou v současné době na třetím místě irské Premier Division, která trvá od února do října. St Patrick's skončili v loňské sezoně na pátém místě, čímž se kvalifikovali do prvního předkola Evropské ligy, kde je čeká švédský IFK Norrkoping.

Po zápasech v Irsku nás čeká cesta do Japonska, kde se v Yokohamě postavíme mistrům tamní soutěže – celku Kawasaki – a to 19. července. Následně se 23. července utkáme s Barcelonou.

Poté se vrátíme do Evropy, kde 28. července na Madejski Stadium odehrajeme utkání proti Readingu a 31. července pak proti rakouským mistrům RB Salzburg.

Ligový ročník zahájíme výletem na Old Trafford, kde se v neděli 11. srpna postavíme Manchesteru United.

253 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 253 komentářů