Chelsea údajně oznámí Lamparda

Chelsea má podle informací deníku London Evening Standard potvrdit Franka Lamparda jako svého nového manažera do konce tohoto týdne.

Zdroje blízké Lampardovi deníku London Evening Standard řekly, že bývalý anglický reprezentant měl už s vedením Chelsea více jednání a oficiální oznámení by mělo být brzy na světě.

Lampardův bývalý spoluhráč Didier Drogba již v diskuzi s fanoušky na sociální síti Instagram prozradil, že jednání jsou v plném proudu.

Na otázku, kdo je nejvhodnějším kandidátem jako náhrada za Maurizia Sarriho, Drogba odpověděl: „Ten, s kterým se nyní jedná – Frank Lampard.“

Lampard má stále ještě dva roky platný kontrakt s Derby County a celek z nižší soutěže trvá na tom, že Chelsea o jeho uvolnění stále oficiálně nepožádala.

Až Lampard zamíří na Stamford Bridge, tak Derby inkasuje 4 miliony liber jako kompenzaci, nicméně pokud ho do západního Londýna budou následovat asistenti Jody Morris a Chris Jones, tak si možná řekne o více.

Chelsea má podle informací oficiálně Lamparda oznámit v příštích 48 hodinách, nicméně klub dnes ráno situaci nekomentoval.

Lampard byl minulý týden se svou rodinou na dovolené ve Francii, ovšem nyní má namířeno zpět do Anglie, aby vyřešil svou budoucnost.

116 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 116 komentářů