A Bola: Mourinho Miguela nepřivede

Portugalský sportovní deník A Bola v dnešním vydání citoval Josého Mourinha, že krajní bek španělské Valencie Miguel Monteiro v zimním přestupovém období na Stamford Bridge nezamíří.

Když se před pár dny objevily v anglickém tisku spekulace o možném příchodu Miguela do Chelsea, španělský klub Valencia CF okamžitě stanovil cenu 30 milionů euro.

Zpráva se jevila v mnoha ohledech jako rozumná, nebo? Chelsea má v letošní sezoně problémy na pozici pravého obránce. Forma se zcela vytratila u Paula Ferreiry. A ani u rozeného stopera Khalida Boulahrouze to nebylo nic světoborného. Navíc Miguel předvedl na světovém šampionátu, že patří mezi nejlepší krajní obránce na světě. „A proto je zájem ze strany Chelsea normální,“ uvedl Miguelův agent Paulo Barbosa.

Také samotný Miguel řekl novinářům, že ho zájem ze strany Chelsea velmi těší, ale rozhodně nebude nic projednávat bez konzultace s jeho současným zaměstnavatelem.

Až dnes se k celé věci vyjádřil José Mourinho, který pro A Bola zájem popřel. „O Miguela se nezajímám. Líbí se mi jeho herní projev. Udělal také v posledních letech velký pokrok, ale o jeho angažování neuvažuji,“ uvedl muž, pod němž Miguel kdysi v Benfice Lisabon hrával.

Na pravé straně má nyní přednost Geremi. V záloze je Paulo Ferreira a při nejhorším může zaskočit na kraj Boulahrouz. Ale třeba takový Wayne Bridge už několik zápasů na pravé straně rovněž odehrál.

Thuram nebo někdo jiný?

José Mourinho se má do konce tohoto roku rozhodnout, zda se pustí do jednání s FC Barcelonou o možném transferu Liliana Thurama. Do hry se totiž dostali další dva stopeři, jejichž jména v tuto chvíli nejsou známa. Zjistili jsme jen, že jejich národnost je německá a belgická.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.