Mourinho se dívá směrem k vrcholu

Manager Chelsea, José Mourinho, je po utkání spokojen jak s výkonem svého týmu, tak se situací, ve které se Chelsea momentálně nachází. A to přestože The Blues stále ztrácejí na čelo tři body.

„Za poslední týden jsme absolvovali dva složité venkovní zápasy. Je pro nás pozitivní, že odstup od Manchesteru zůstal stejný, přestože jsme nastoupili právě proti nim a na horké půdě v Boltonu,“ uvědomuje si důležitost těchto utkání Portugalec.

„Samozřejmě, chtěli jsme být na úplném vrcholu, ale nemyslím, že bude dlouho trvat, než se tam dostaneme. Proti Boltonu jsme v první poločase hráli velmi dobře a Ballackova trefa byla více než zasloužená.“

„Ve druhém poločase se rozehrál i Bolton, ale dobře jsme bránili a Carlo nás dvěma výbornými zákroky podržel. Bylo by horší kdybychom již měli domácí utkání s Man U za sebou, ale takhle je to v naších rukách. Vždy chci být ten nejlepší, ale i s touhle situací jsem spokojen,“ zakončil José po utkání v Boltonu, kde Chelsea zvítězila 1:0 a stále drží krok s vedoucím Manchesterem United.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.