Xmas Video Edition 2018

Ano, už je to tu zas. Rok se s rokem sešel, a s ním společně i svátky vánoční! Od roku 2011 zde publikuji rok co rok videa jako dárek pro všechny fanoušky Chelsea. Letos jsem pro Vás všechny věrné fanoušky po třech letech připravil jedno video o našem nejlepším hráči Edenu Hazardovi. Popadněte cukroví, pohodlně se usaďte a vychutnejte si letošní vánoční edici.

Eden Hazard – Magicful

Tohoto sedmadvacetiletého křídelníka netřeba představovat. Eden Hazard se k Chelsea připojil v roce 2012 poté, co Chelsea vyhrála nejslavnější klubovou soutěž světa, Ligu mistrů. Tuhle skutečnost oznámil na svém twitterovém účtu, kde přesně napsal: „I'm signing for the champion's league winner.“

Eden Hazard stihl v Chelsea vyhrát EFL Cup, FA Cup, Evropskou ligu a dvakrát ligu Anglickou, co se týče úspěchů na mezinárodním poli, s Belgií skončil třetí na Mistrovství světa, které se konalo letos v červnu a červenci na území Ruské federace.

Každé přestupové období se kolem Edena Hazarda objevují spekulace související s jeho odchodem do Realu Madrid. Nicméně se zatím žádná z těchto spekulací nepotvrdila, za což musí být každý fanoušek Chelsea vděčný. Tento křídelní hráč totiž každoročně podává nadprůměrné výkony a jeho branky rozhodují důležité zápasy.

V tomto ročníku zvládnul tento Belgický ďábel s číslem 10 na dresu vstřelit 10 branek, z toho osm jich vstřelil v lize a dva zásahy si připsal v EFL cupu. Mezi střelci je tento „kouzelný“ hráč na 5.místě, ale co se týče asistencí průběžně vede ligovou tabulku s počtem 9 nahrávek na branku před Ryanem Fraserem z AFC Bournemouth. Další zajímavou statistikou je, že mu v současné chvíli chybí jen jedna branka do toho aby dosáhl počtu 100 v modrém dresu.

Eden Hazard je momentálně pro Chelsea nenahraditelným hráčem. Na to, jak prokazuje své kvality se můžete podívat na tomhle videu!

Za celou redakci Chelsea-fc.cz Vám děkuji za přízeň a přeji šťastné a veselé prožití vánočních svátku a šťastný nový rok 2019!

293 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 293 komentářů