Média spekulují: Ševčenka nahradí Villa

Anglický bulvární deník The Sun přispěchal s informací, že by se Andrej Ševčenko mohl v lednu stěhovat zpátky na Apeninský poloostrov. A nahradit by jej údajně měl David Villa ze španělské Valencie CF.

Ukrajinský útočník Andrej Ševčenko zatím nenaplňuje v dresu Chelsea pověst zabijáka. Vstřelil tři branky a je pouhým stínem v životně hrající formě Didiera Drogby.

Podle deníku Sun ale tyto faktory nejsou nerozhodující. Prsty v celé věci má prý zase jeho manželka, která se nemůže v Londýně zabydlet. Přitom právě ona byla hlavním důvodem přestupu Ševčenka na Stamford Bridge.

Kdyby nakonec zamířil zpátky do AC Milán, měl by po něm zacelit díru David Villa. Jeho současný zaměstnavatel Valencia podle informací anglických médií již dostala konkrétní nabídku ve výši 22 milionů liber.

Bývalý fotbalista Liverpoolu, QPR a Osasuny Robinson uvedl, že Villa by byl dobrým adeptem pro základní sestavu Chelsea. „David je skvělý hráč, který má kvality na anglický fotbal. Je mladý, technický, rychlý a disponuje vynikajícím instinktem. Projevil zájem přestoupit do Chelsea a dokonce si chce pronajmout můj dům v Londýně,“ řekl.

Robinson nadále přirovnal Villu ke střelci Atlétika Madrid Fernandu Torresovi, kterého rovněž Chelsea lákala do svých řad.

Prezident španělského klubu Juan Soler obratem však dal vedení Chelsea na vědomí, že Villa má ve smlouvě klauzuli – odstupné ve výši 100 milionů liber.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.