Mourinho: Remíza? Lepší výsledek pro nás

Chelsea uhrála na Old Trafford remízu a José Mourinho je s tímto výsledkem spokojen. The Blues již mohli na první místo ztrácet šest bodů, ale Carvalho nakonec zařídil vyrovnání a tudíž se body spravedlivě rozdělily.

„Daleko lepší výsledek pro nás, nebo? Manchester hrál doma a měli šanci nám odskočit na šest bodů,“ uvědomuje si Mourinho. „Na jejím místě bych byl zklamaný, ale konečná remíza je spravedlivá. Ve druhém poločase jsme však ukázali, že jsme zde znovu mohli i vyhrát.“

„Výsledek je čestný a i rozhodčí Webb odvedl svou práci dobře. Kdybyste se na utkání podívali znovu v TV, určitě objevíte spoustu drobných chyb, ale celkový dojem z utkání je dobrý. A to je důvod, proč je Premier League nejlepší liga na světě. Navíc proti sobě stálo spoustu výborných hráčů, našim cílem bylo zde zvítězit, ale ani remíza mi nevadí.“

„Utkání by se dalo shrnout jednoduše. V první půli byl lepším týmem Manchester a ve druhém Chelsea. Oni skórovali v prvním poločase, my zase ve druhém,“ zhodnotil Mourinho. Jediné s čím nebyl Portugalec spokojen, bylo vyhlášení Carricka jako nejlepšího muže utkání.

„Podle mě byl nejlepší Carvalho. A nemůžu uvěřit proč byl vybrán zrovna Carrick. Ricardo byl po posledním utkání zraněný a remízu bych rád věnoval lékařskému týmu. Odvedli výbornou práci, a proto mohl Carvalho vůbec nastoupit. Lidé někdy na tyto velmi důležité muže zapomínají,“ zakončil José.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.