Drogba je v pořádku, odpoledne bude hrát

Útočník Chelsea Didier Drogba, který si poranil koleno v utkání Ligy mistrů s Brémami, je fit a dnes by měl nastoupit proti Manchesteru United v základní sestavě.

Kapitán reprezentace Pobřeží slonoviny musel ze zápasu s Brémami předčasně odstoupit. Okamžitě se začalo spekulovat nad jeho zdravotním stavem. Nikdo si však nepřipustil, že by neměl do dnešního zápasu zasáhnout.

Druhý den ale Drogba netrénoval naplno a v tréninkovém centru jen paběrkoval. Podle jeho slov se dal fyzicky i psychicky do pořádku a cítí se fit.

„Dnes si přeji nastoupit, protože se jedná o největší zápas Premier League,“ řekl Didier Drogba. Neměl by mu bránit ani manažer José Mourinho, jenž pravděpodobně nasadí svého nejlepšího střelce do základní sestavy.

Bývalý střelec Olympique Marseille si je vědom důležitosti utkání. Věří ale, že Chelsea získá tři body a bodově se v tabulce na Manchester United dotáhne.

„CFC dnes vyhraje, protože v klíčových momentech hrajeme lépe než ManU,“ soudí ‚Didi‘. „My bychom třeba nikdy neprohráli v tak důležitém utkání s Celticem,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.