Cole: Budeme nepříjemným protivníkem

Podle záložníka Joe Colea zvítězí v blížícím se souboji mezi Manchesterem United a Chelsea mužstvo s větším charakterem a osobitostí.

Anglický středopolař pevně věří, že dokázal svými výkony z posledních zápasů přesvědčit manažera Josého Mourinha natolik, že jej Portugalec vyšle do dnešní bitvy na trávník od první minuty.

Samotný Joe strávil doposud převážnou většinu tohoto soutěžního ročníku v ústraní. Při předsezónním klubovém turné si totiž přivodil zranění kolene a následná léčba si vyžádala několik měsíců.

V tuto chvíli je ale znovu v plné kondici a pokud by se Didier Drogba, který si v duelu s Brémami nepříjemně poranil koleno, nedal do pořádku, s největší pravděpodobností by zaujal v jednom z nejdůležitějších zápasu sezóny pozici podhrotového hráče.

„Chci hrát, ale jsem profesionál a musím akceptovat jakékoliv rozhodnutí manažera. On se snaží poskládat to nejlepší mužstvo,“ říká pětadvacetile­tý Cole.

„Tým, který dokáže udržet své emoce na uzdě a prokáže největší charakter a osobitost, zvítězí. Bude to těžká zkouška pro obě mužstva.“

"Prvních dvacet minut rozhodne o tempu, v jakém se bude hrát. Rozhodčí bude mít těžkou úlohu, protože bude docházet k mnoha střetům a soubojům, my ale chceme hrát fair,“ pokračuje.

„Jsme velmi silní po psychické stránce, a? už manažer pošle na trávník kohokoli. Pro Manchester budeme hodně nepříjemným protivníkem,“ dodal na závěr.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.