Reakce: Spokojný len z časti

Maurizio Sarri prezradil na tlačovej konferencii po zápase to, že bol spokojný s predvedenou hrou iba v prvej hodine zápasu. Taktiež uznal, že sme museli zaplatiť za chyby, ktoré sa vyskytli v obrannej fáze hry Chelsea.

Sarri hovorí, že v tomto zápase sme mohli vidieť veľa pozitívnych ale aj negatívnych vecí.

„Z každého zápasu si chcem odviezť 3 body. V dnešnom zápase som bol spokojný len s prvými 60 minútami zápasu. V nich sme hrali náš futbal. Po vyrovnaní na 1:1 sme prestali hrať našu hru, v tom čase boli hráči United lepší.“

„Zápas som videl z lavičky, teraz si ho budem musieť naštudovať, hlavne druhý polčas.“

Sarri si myslí, že tím si nesmie dovoliť chyby proti takémuto mužstvu.

„Dnes, presne ako v minulom zápase proti Arsenalu, sme hrali proti ťažkému súperovi. Ak si proti silnému tímu dovolíte chyby, je jasné že ich využije.“

Novinár sa pýta, prečo si Sarri myslí, že sa hra zmenila po vyrovnaní.

„Nechcel som hrať na nakopávané dlhé lopty. Chcel som pokračovať s krátkymi prihrávkami. Neviem čo sa stalo. Ak by som to vedel, hneď by som situáciu zmenil. Teraz si musím zápas poriadne naštudovať. Pre vás má zápas 90 minút, pre mňa sú to 4 hodiny.“

Taktiež padla otázka na incident, ktorý sa udial po góle Barkleyho.

„Na ihrisku som nič nevidel. Po zápase som sa rozprával s Josém, pochopil som že sme urobili chybu. Hneď na to, som sa porozprával s dotyčným z realizačného tímu a vzal ho k Mourinhovi. Ospravedlnil sa a považujem to za ukončené.“