Tiskovka: Chelsea vs. MOL Vidi

Už dnes večer se Chelsea představí na domácím trávníků proti maďarskému MOL Vidi a náš boss naznačil, že očekává hodně změn v základní jedenáctce. V dalším kole Evropské ligy by se tak na trávníku mohl objevit Ruben Loftus-Cheek, ale i někteří další.

Musím si promluvit s Pedrem a Loftus-Cheekem, kteří si vedou v zotavování dobře. Myslím, že každý hráč bude pro dnešní zápas k dispozici, ale musím udělat pět, šest nebo dokonce sedm změn v sestavě. Ještě přesně nevím. Rozhodnu se podle středečního odpoledního a čtvrtečního ranního tréninku.

Sarri byl dotázán, jestli se na soupisce objeví Eden Hazard a zda tento zápas může být příležitostí pro mladé – Ethana Ampadu a Callum Hudsona-Odoie

Samozřejmě se na soupisce neobjeví Hazard společně s Hudson-Odoiem. Nastoupí pouze jeden z nich. Jak jsem řekl před několika týdny, tak období mezi první a druhou reprezentační přestávkou je jako moje předsezónní příprava. Takže bych rád v tomto období viděl všechny hráče. Zítra bude možná čas vidět Loftus-Cheeka. V tento moment nevím přesně, jak to bude s Hudson-Odoiem.

Loftus byl během posledních tří týdnů nespokojený, zejména poté co, odehrál zápas za reprezentační tým Anglie. Během posledních pěti nebo šesti dnů si ale vedl dobře a myslím, že je schopen nastoupit.

Ital potvrdil, že ho Cesc Fábregas přesvědčil, že může hrát ve středu hřiště podobnou roli jako Jorginho…

Cesc si vedl dobře v posledních 30 minutách v Řecku a velmi dobře v celém zápasu s Liverpoolem. Musí samozřejmě zlepšit svoji fyzickou kondici, ale je na tuto pozici skvělou možností. Cesc je velmi dobrý v posouvání míče, stejně jako Jorginho, takže s ním nemusíme měnit náš styl fotbalu.

Náš manažer byl dotázán s přihlédnutím ke ztrátě bodů s West Hamem po našem úvodním zápase v Evropské lize, zda nemůže přijít podobná ztráta při zápase se Southamptonem, který nás čeká v neděli.

Nemyslím si, že na West Hamu jsme nevyhráli kvůli tomu, že jsme hráli v Řecku. Rotovali jsme sestavou, takže si nemyslím, že to byl tento problém. Potřebujeme vystřídat některé hráče, protože jsme ztratili spoustu mentální i fyzické energie ve dvou zápasech proti Liverpoolu a po dnešku nás za nějakých 60 až 62 hodin čeká další zápas, takže potřebujeme udělat nějaké změny.

14 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 14 komentářů