Lampard: Sheva na Old Trafford zazáří

Klíčový záložník Chelsea Frank Lampard věří, že v nedělním zápase proti Manchesteru United by se jeho spoluhráč Andrej Ševčenko mohl konečně ukázat v tom nejlepším světle.

Přestože Sheva vstřelil ve svých posledních pěti zápasech tři góly, ještě ani zdaleka nenaplňuje pověst, se kterou přišel z AC Milán. Lampard si myslí, že souboj dvou vedoucích týmů tabulky je pro jeho ukrajinského spoluhráče perfektní příležitost rozstřílet se.

„Vím, jaký to je hráč a ještě před tím, než přišel, jsem před ním měl nevyslovitelný respekt,“ říká Lamps. „Je v dobré formě, jen přišel z jiné země a musel se trochu adaptovat, to zabere chvilku času. Ale je fantastický a společně s Michaelem Ballackem jsou to světově uznávaní hráči.“

28letý Angličan věří, že Ševčenko se výrazněji prosadí už dnes proti Man Utd. „Doufám, že tohle je ten typ zápasu, ve kterém Sheva předvede to nejlepší. Hraje za nás velmi dobře a mezi kluky se začlenil skvěle. Když byl v útlumu, mohli jste vidět, že ho to bolí, protože je to střelec. Ale v tréninku pracuje tvrdě a góly určitě přijdou,“ tvrdí optimisticky Frank.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.