Bude se Chelsea stěhovat ze Stamford Bridge? Ne!

Již dlouho se v médiích spekuluje, že Chelsea opustí Stamford Bridge a vybuduje nový stánek s daleko větší kapacitou. „Nevěřte tomu, jsou to nesmysly,“ vzkazuje vedení. „Prioritou číslo jedna je rozšíření SB.“

Kapacita domovského stánku posledního anglického mistra se zastavila na čísle 42,055. Podle několika zdrojů nemůže být v budoucnu počet míst větší než 52 tisíc, ale prezident Buck uvádí zcela nové číslo. V plánu je rozšíření ještě o 3 tisíce větší.

„Rádi na Stamford Bridge zůstaneme. Budeme však usilovat o zvýšení jeho kapacity, která by v budoucnu mohla být až 55 tisíc diváků. Pokud budeme přemýšlet o odchodu, tak nejdříve vezmeme v potaz všechny jiné možnosti,“ vyjádřil se Bruce Buck pro SkySports News.

V rozhovoru pro oficiální stránky se k tomuto žhavému tématu vyjádřil i Peter Kenyon: „Samozřejmě, chtěli bychom větší stadion, ale ne na úkor odchodu ze Stamford Bridge. Budeme se snažit zvýšit kapacitu, ale není to vůbec jednoduché Hlavním problémem je umístěni stadionu, ale toto místo k Chelsea patří,“ zakončil Peter Kenyon.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.