Odejde v lednu Wright-Phillips?

Maličký krajní záložník Shaun Wright-Phillips může v zimním přestupovém termínu opustit londýnskou Chelsea. Zájemců je hned několik. Posledními šmíráky jsou londýnský rival West Ham United a španělské Atlético Madrid.

Velkou kampaň kolem Wright-Phillipse rozjely především britská média. Ty nejprve vyvolaly spekulaci, že Chelsea chystá nákup Aarona Lennona z Tottenhamu Hotspur a zároveň by jako kompenzaci opačným směrem poslala SWP.

Jenže zajímavá myšlenka během pár dní vyprchala. A proto na řadu přichází věrohodnější informace. Již nějaký pátek sleduje záložníka Chelsea španělský klub Atlético Madrid. Jisto jistě by španělská štace byla pro Wright-Phillipse zajímavá. Okruh jeho blízkých lidí ale bulváru prozradilo, že by chtěl přeci jen zůstat v Británii.

Také proto je anglickým tiskem propírán zájem ze strany „Kladivářů“. West Ham údajně chystá nabídku ve výši 10 milionů liber, což by bylo o jedenáct milionů méně, než za kolik ho Chelsea vykoupila z Manchesteru City. Londýnský rival ale nemusí skončit jen na této částce.

Na dotaz novinářů výkonný ředitel Chelsea Peter Kenyon odpověděl, že o zájmu slyšel. „Ale zatím jsem neviděl žádnou konkrétní nabídku,“ podotkl. A zároveň naznačil, že Chelsea není v situaci, v níž by musela za každou cenu prodávat hráče.

Ve hře rovněž figuruje Manchester City. Bývalý klub Shauna Wright-Phillipse se již několikrát na Stamford Bridge tázal, zda by záložník CFC nebyl k dispozici na hostování. Manažer José Mourinho pokaždé odvětil negativně.

Pokud bude muset SWP Chelsea opustit, určitě nepůjde na hostování ale rovnou na přestup. Jeho odchod bude v zimě žhavým tématem. Podle posledních zpráv se transfer připravuje a dres Chelsea sundá na 70 %. Už jen díky jeho současnému postavení v týmu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.