Lampard: Nesmíme promeškat úvod

Jedna z důležitých postav Mourihnovy družiny, ofenzivní středopolař Frank Lampard, prozradil, co bude muset Chelsea udělat pro to, aby z Old Trafford neodjela s prázdnou.

Frank sice vynechal úterní zápas Champions League v Brémách kvůli karetnímu trestu, v klíčovém duelu s Manchesterem United ale chybět nebude.

Anglický reprezentant dobře ví o síle prozatím vedoucího tabulky Premier League a tuší, že na jeho mužstvo čeká urputná bitva o každý metr hřiště.

„Nesmíme promeškat úvod zápasu a nechat soupeře dostat se do tempa, musíme hrát aktivně a důrazně. Pokud tato předsevzetí splníme, můžeme porazit kohokoliv,“ uvedl Lampard.

„Bude se hrát prakticky o šest bodů. Vítěz zápasu udělá další krok v cestě za titulem. Věřím, že je v našich silách Manchester porazit.“

Lampard mimojiné přirovnává nedělní zápas k nedávnému duelu s Barcelonou, kde The Blues po infarktovém závěru vyrovnali na konečných 2:2.

„Atmosféra v týmu je stejná, jako před zápasem na Nou Campu. Odvedli jsme tam velký kus práce a chceme něco podobného předvést i tentokráte.“

Dále Frank odmítl kritiku, že mužstvo je příliš odkázané na Josého Mourinha. „Manažer bude vždy nedílnou součástí týmu. Jsme rádi, když hrajeme podle Josého představ. Chceme, aby s námi ještě dlouhou dobu zůstal,“ dodal.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.