Hazard se může stát novým kapitánem

Maurizio Sarri podle informací deníku The Mirror velmi vážně přemýšlí o tom, že udělá z Edena Hazarda nového kapitána týmu, což by mělo dopomoci k jeho setrvání na Stamford Bridge. O Belgičana se po odchodu Ronalda zajímá Real Madrid, nicméně Blues chtějí svou hvězdu jednoznačně za každou cenu udržet.

Chelsea podle informací uvažuje nad tím, že pokud udělá z Hazarda nového kapitána A týmu, tak bude pravděpodobnější, že zůstane a podepíše novou smlouvu.

Sarri zatím neučinil konečné rozhodnutí o tom, kdo bude na Stamford Bridge nosit pásku, a k dalším kandidátům patří španělské duo Cessar Azpilicueta a Cesc Fábregas.

Italský kouč se včera večer ve francouzském Nice také sešel s Romanem Abramovichem a ředitelkou Marinou Granovskaia, aby prodiskutovali přestupy.

Chelsea bylo vedením Juventusu řečeno, že za stopera Daniele Ruganiho požadují 45 milionů liber. Prvotní nabídka ve výši 40 milionů liber byla odmítnuta na čtvrtečních jednáních v Itálii mezi Granovskaiou a sportovním ředitelem Juventusu Fabiem Prataicem, nicméně obchod by se mohl uzavřít nyní o víkend.

Ruganiho agent David Torcha uvedl: „Chelsea se Rigani hodně líbí a učinila za něj zajímavou nabídku. Juventus si jeho zájmu vědom, ale v tuto chvíli nechce hráče prodat.“

„Ale víme, že všechno má svou cenu. Rugani je obránce, který by trenéra Chelsea potěšil a byl by pro klub ně dobrou investicí. Rugani chce odehrát více zápasů.“

Chelsea chce z Juventusu přivést také útočníka Gonazala Higuaina, ovšem nejprve chce uzavřít přestup Ruganiho. Situaci kolem argentinského forwarda navíc komplikuje fakt v podobě zájmu AC Milán.

Chelsea je rovněž blízko příchodu 25letého brazilského křídelníka Bernarda, který je po vypršení smlouvy s Šachtarem Doněck volným hráčem. Na druhou stranu o Michyho Batshayie se zajímá španělská Valencia.

3488 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 3488 komentářů