Golovin se má stát první posilou Blues

Chelsea má podle informací italské stanice Sky Italy a dalších médií vážný zájem o záložníka Aleksadra Golovina z CSKA Moskva a mladý Rus by se tak mohl už brzy stát první posilou Chelsea v letním přestupovém období.

Zástupci londýnské Chelsea se již setkali s agentem Aleksandra Golovina a Blues jsou blízko oznámení první letní posily.

Golovin na sebe upozornil na probíhajícím světovém šampionátu v dresu domácího pořadatele Ruska, kde se střelecky posadil hned v úvodním utkání akce při výhře nad Saudskou Arábií a pomohl svému týmu k postupu do nedělního osmifinále, kde se jim postaví Španělsko.

Juventus za něj do Moskvy poslal nabídku ve výši 20 milionů eur a zdálo se, že je krok před ostatními uchazeči, nicméně nabídka byla podle informací Sky Italy odmítnuta a zájem Chelsea od té doby nabral na obrátkách.

CSKA si za Golovina, kterému končí smlouva na konci ročníku 2020/21, údajně řeklo o 25 milionů eur a italský šampion odmítl svou nabídku navýšit.

Majitel Chelsea Roman Abramovich podle serveru Goal.com CSKA ujistil, že se jeho klub požadované ceně (30m eur podle Goal.com) při své nabídce přiblíží.

22letý Golovin byl údajně terčem Maurizia Sarriho během jeho angažmá v Neapoli, kde ho od 1. července oficiálně nahradí Carlo Ancelotti, a to i přestože má Sarri v italském klubu stále platný kontrakt.

Sarriho smluvní situace s Neapolí se má podle Sky Italy pravděpodobně vyřešit do konce července.

3232 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 3232 komentářů