Seri blízko přestupu do Chelsea

Jean Michael Seri je podle aktuálních informací francouzské televizní stanice RTL v pokročilých jednáních s londýnskou Chelsea a je velmi blízko přesunu do Premier League.

Záložník Nice je horkým zbožím už od loňského léta, kdy se o něj zajímal například Arsenal, Manchester United či Barcelona.

Velkého přestupu se velmi pravděpodobně dočká letos, přičemž francouzská televizní stanice RTL informuje o tom, že Chelsea se aktuálně nachází ve finálních jednáních ohledně přesunu této žádané hvězdy.

Seriho přestup se údajně uskuteční i přes pochyby kolem trenérské situace na Stamford Bridge. Reprezentanta Pobřeží slonoviny si totiž údajně žádá sám majitel Roman Abramovich.

Jedinou překážkou pro Chelsea se zdá být Borussia Dortmund, která se o něj začala ucházet v posledních dnech.

Mimo to, reportér italské stanice Sky Sport Gianluca Di Marzio na svém webu přinesl informace o tom, jak vypadá situace ohledně Thibauta Courtoise, respektive jeho brankářského kolegy Alissona.

Alissonova budoucnost je s tou Courtouise úzce spojena. Pravda je taková, že brankář římského AS klub s největší pravděpodobností opustí a je v hledáčku Realu Madrid i Chelsea.

Budoucnost obou brankářů tak vypadá následovně: pokud Belgičan zůstane v Londýně, Alisson se může přesunout do Realu. A naopak, pokud Courtois půjde do Realu, pak by Brazilec mohl posílit Chelsea.

Řím si žádá 100 milionů eur, nicméně příchozí nabídky budou pravděpodobně nanejvýš mezi 70 až 75 miliony eur. V tuto chvíli zatím žádné nabídky na klub nedorazily, ovšem šance, že Alisson v létě Řím opustí, jsou vysoké.

701 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 701 komentářů