(ne)Slavit? Brémy 1:0 Chelsea

Tak sice postupujeme ale po, na anglického mistra, skoro ostudném výkonu. Pánové, to nemyslíte vážně, že s tímhle chcete porazit Manchester United!

Ne že by si naši rivalové proti Celtiku neuřízli ostudu, ale my jsme tu v pozici stíhačů. Snaha ospravedlnit Blues tím, že nehrál Lampard a Robben se Ševčenkem naskočili až v průběhu hru je chabá.

Werder hrál dopředu a zmatená Chelsea vždy na poslední chvíli zachraňovala. Je jisté, že jste se všichni na zápas koukali, proto nemusíme nic dodávat.

Nicméně musíme snad poprvé v letošní sezóně pozvednout nad ostatní výkon Ashleyho Colea. Malý Angličánek si poradil s vysokými protihráči a i bezvadně útočil. Doufejme, že to byla předzvěst toho, jak může Ashley letos hrát.

Ale vyvěste lampiony, můžeme se těšit z dalšího postupu dál v Lize Mistrů. Nůž na krku visí Barceloně. Pokud Brémy na jejím hřišti uhrají alespoň bod, tak loňský vítěz Champions League nepostoupí ze základní skupiny.

Werder Brémy – Chelsea 1:0 (1:0)
27. Mertesacker.
Rozhodčí: Michel (Slovensko).
Diváci: 37000.

Sestava Chelsea: Cudicini – Geremi, Terry, Boulahrouz, Ashley Cole – Essien, Makelele, Ballack (77. Wright-Phillips), Joe Cole – Drogba (60. Ševčenko), Obi Mikel (59. Robben). Trenér: José Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.