Mourinho: Bylo na hráčích, kdo standartku kopne

Chelsea porazila West Ham brankou z přímého kopu, který skvěle umístit Gérémi, jenž si zasloužil pochvalu od svého šéfa a zdá se, že Mourinho konečně nalezl řešení pro pravou obranu.

„Pro přímé kopy máme připraveno spoustu variant, bylo na hráčích, kdo to kopne. Nakonec to zkusil Gérémi. Ale nemyslel jsem si, že právě jeho k tomu spoluhráči pustí,“ smál se dobře naladěný Mourinho.

„Gérémi v dnešním zápase pracoval velmi dobře. I poslední utkání se mu povedly. Vždy dokázal připravit několik kvalitních centrů a připsal si asistence na brankách Didiera Drogby. Dnes své výkony podtrhl krásnou brankou. V poslední době hraje stabilně, v obraně nedělá chyby a svého protihráče si dokáže výborně ustrážit,“ nešetři na jeho adresu chválou Mourinho.

„Body jsem si za dnešní výkon zasloužili, ale utkání bylo napínavé až do konce. Hlavně na začátku to bylo otevřené, oba týmy chtěly vyhrát. Jen škoda, že jsme nedokázali vstřelit druhý gól a utkání tak rozhodnout.“

Mourinho na konci utkání ze hry stáhl Arjena Robbena a do hry poslal mladíčka Mikela, který si již odpykal trest za červenou kartu. „Obi je pro nás velmi důležitý. Dokázal podržet míč a nekazil jednoduché přihrávky a naši hru tak uklidnil. Zahrál dobré utkání.“

V poločase musel střídat Ricardo Carvalho, kterého José ze hřiště stáhl ze zdravotních důvodu. „Má něco s kotníkem, ale jak dlouho bude mimo hru nevím. Nic vážného to však není,“ zakončil Special One.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.