Chelsea 1 West Ham United 0

To pořád bylo poznámek, že nemáme žádného pořádného pravého beka! Najednou hop a skok a jakoby ze záhrobí vyskočil Gérémi. Do Londýna přišel jako hvězda, pak se po něm slehla zem a nyní ho Mourinho vytahuje jako poslední záchranu…

Většina hráčů se vrátila z těch zpropadených, a v případě přátelských zápasů bezcenných, reprezentačních srazů a bylo to znát. Hostující Londýňané si ale vylámali kladívka na Essienovi, který nezastavitelně pobíhal po hřišti a většinu žlutých si odnesli hosté po zákrocích na Michaela.

Chelsea jako vždy vytěžila spoustu ze standardních situací. A to i gólovku. U trestného kopu postávali Drogba, Lampard a Ševčenko s Gérémim. Možná, že si kluci zahráli na to, že, kdo se rozeběhne dřív, ten pálí. To necháme na nich, nicméně pro nás Geremiho šibeniční rána znamenala těsné vedení, které jsme udrželi.

West Ham ještě neskoroval mimo svoji domovskou stanici Upton Parku. A dnešní hlediště také vidělo proč. Hammers buď hrají na jedničku jako letos proti Arsenalu, nebo to nestojí za nic.

Chelsea si na konto připsala i šance Robbena, který by tu bránu opravdu potřeboval větší. Kladiváři sice laškovali s myšlenkou vyrovnat, ale v druhé půlce byli Zamora i ostatní před Cudicinim bezradní.

Budoucí slavný bratr slavného bratra Anton Ferdinand naneštěstí pro nás vždy uhlídal Terryho při rozích, a tak se kapitán z gólu neradoval. Na to, že West Ham měl před sezonou velké plány hrál otřesně, a jestliže Chelsea chce opravdu United dohnat, tak by se taky měla probrat.

Sajmonnův sloupeček:

„Týmu po skvělém utkání s Watfordem evidentně došla š?áva. Snažili se všichni, ale tentokrát to tolik nevycházelo. Největší pochvalu si zaslouží Geremi, Essien a Lampard. Pravý bek si na svoje konto hlavně připsal parádní gól, ale i jinak předvedl dobrý výkon. Stejně tak se dá ohodnotit i představení jeho kolegů v obraně, včetně Khalida. Michael naběhal neuvěřitelnou spoustu kilometrů a přes Franka chodily všechny akce. Nevýrazná byla vepředu dvojice Robben – Ševčenko, nejvíce bojoval Drogba, jenom mu to tam ne a ne spadnout. Doufejme, že příští týden proti United to bude zas ta lepší Chelsea…“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.