Chelsea zvažuje Campose jako nového sportovního ředitele

Chelsea podle informací deníku The Independent uvažuje o současném sportovním řediteli francouzského Lille Luisovi Camposovi jako nástupci Michaela Emenala a zástupci klubu se během února sešli s jeho agentem v Londýně, aby vysondovali, zdali je Campos ochotný být součástí letní představby na Stamford Bridge.

Emenalo skončil ve své funkci začátkem listopadu s tím, že chce mít více času na rodinu, nicméně podle informací The Independent byl už v té době v jednáních s Monakem ohledně své nové role, týkající se dohlížení na sportovní operace klubu.

O dva týdny později byl Emenalo klubem oficiálně představen a dosazen do funkce, kterou v Monte Carlu dříve vykonával právě Campos. A právě Portugalec je nyní hlavním kandidátem na to stát se novou tváří v londýnském klubu co se strategie přivádění posil týče.

Campos skautem Realu Madrid, a to během angažmá Josého Mourinha ve španělském klubu. Odtud se poté přesunul do Monaka, kam postupně dovedl takové talenty jako Joao Moutinho, James Rodriguez, Bernardo Silva, Djibril Sidibe, Benjamin Mendy či Tiemoue Bakayoko.

Pozici po Emenalovi doposud obstarává práva ruka Romana Abramoviche Marina Granovskaia, nicméně klub hodlá v létě situaci vyřešit příchodem nové tváře.

87 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 87 komentářů