Pearce volá syna domů

Manager Manchesteru City, Stuart Pearce, by rád získal zpět svého bývalého svěřence Shaun Wright-Phillipse, který v Chelsea zahřívá v lepším případě lavičku náhradníků. SWP však prohlašuje, že je v týmu The Blues spokojen a hodlá o místo v sestavě dál bojovat.

Pearce se již dvakrát snažil anglického reprezentanta získat na hostování, v obou případech byl však neúspěšný. V lednu se naskýtá další možnost a Manchester City již spřádá plány, jak pětadvacetiletého záložníka získat do svých řad.

„Nejdřív si potřebuji situaci vyjasnit s předsedou, abych věděl co má v lednu v plánu a kolik budu mít financí na případné posílení,“ začal Stuart Pearce pro Manchester Evening News. „Leden není nejvhodnější doba. Vždy se musím držet daných kritérii. Pokud se však najde někdo, kdo nám pomůže, budeme se snažit jej přivést.“

Nicméně, Wright-Phillips si na svou situaci v prvním týmu nijak nestěžuje a stále doufá, že se mu podaří přesvědčit José Mourinha, aby dostával více šancí, než je tomu doposud. „Chci se stále zlepšovat, abych se nedostával do situací, že nenastupuji k utkáním. Budu se snažit využít každou šanci, všechno se odvíjí od mých výkonů,“ prohlašuje Shaun.

„Lidé se mě často ptají, zda-li to nemá vliv na mé sebevědomí, ale hrdě můžu říct, že nemá. Ano, když pravidelně nastupujete, získáte tak potřebný rytmus, ale to mě nemůže ovlivnit, vždy se snažím věřit ve vlastní schopnosti. Samozřejmě, je to frustrující. Ale i když nehraji každé utkání, jsem zde š?astný,“ zakončil Wright-Phillips.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.