Hráčům Readingu je vyhrožováno smrtí

Ibrahima Sonko a Stephen Hunt, kteří v tolikrát rozebíraném utkání zranili Carla Cudiciniho a Petra Čecha, obdrželi dopisy, v nichž jim fanoušci vyhrožují smrtí. Případem se zabývá policie.

Oba hráči dostali sérii dopisů v tréninkovém centru Readingu. První psaní brali jako žert a vyvěsili ho na dveře kabiny, ale poté jim bylo řečeno, aby tuto hrozbu nezlehčovali a byla zavolána policie. „Klub nám pomáhá v pátrání a záležitost je vyšetřována,“ zní její prohlášení.

Podle novin Reading Chronicle stálo v dopisech: „Zabijeme vás za to, co jste udělali našim hráčům.“ Mluvčí Blues k tomu řekl: „Nic nenaznačuje tomu, že tyto výhružky přišly od pravých fanoušků Chelsea.“ Trochu podivné, že?

Nikdo z hráčů nechtěl záležitost komentovat. Sonko pouze potvrdil, že dopis obdržel, Hunt pronesl, že s jeho dopisy se vypořádává klub a on nechce nic víc říkat. Ve stejném duchu se vyjádřil i manažer Royals, Steve Coppell.

Mluvčí ze Stamford Bridge k tomu ještě dodal: „Přirozeně zavrhujeme veškeré výhružky tohoto druhu a budeme policii pomáhat, pokud – a zdůrazňujeme pokud – bude nějaký důkaz ukazovat na naše fanoušky.“

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.