Vyhodnocení tipovačky k zápasu Arsenal - Chelsea

Ve spolupráci s online obchodem SportFotbal.cz jsme pro vás na konci ledna připravili soutěž o suvenýry Chelsea. Nyní s poměrně značným zpožděním přicházíme s výsledky. Úspěšnost tipérů odpovídala úspěšnosti fotbalistů Chelsea v utkání s Arsenalem, vítěz se přesto našel.

Abyste mohli zabojovat o výhry, bylo nutné uhádnout konečný výsledek zápasu s Arsenalem (v případě remízy i výsledek prodloužení, případně pokutových kopů). Pro bližší určení vítěze bylo nutné též přidat tip na střelce prvního gólu zápasu (z kteréhokoli týmu) a minutu, v níž se trefí. Pořadí důležitosti je pak následující: Tip výsledku > tip střelce > tip minuty.

Soutěž vznikla ve spolupráci s online obchodem sportovních potřeb SportFotbal.cz, kde kromě široké škály produktů všeho druhu můžete zakoupit i nepřeberné množství Chelsea suvenýrů.

Kromě přesného tipu byly dalšími podmínkami k účasti také registrace na webu SportFotbalu a nakonec přihlášení odběru na jejich YouTube kanálu.

Jen jediný z tipérů splnil všechny podmínky soutěže a trefil správný výsledek – 2:1 pro Arsenal. Tím byl david.desspi, jemuž tímto gratulujeme a posíláme vítěznou cenu – 3D Puzzle – Fotbalový stadion Stamford Bridge Chelsea.

Zbylé ceny zůstaly bez vítěze a budete o ně moci zápolit v nejbližších týdnech v další soutěži! :)