Mourinho kritizuje vlastní fanoušky

José Mourinho se pustil do kritiky vlastních fanoušků, kteří podle něj nedostatečně povzbuzují hráče Chelsea. Navíc je v poslední době nepsaným trendem, že hodně fanoušků opouští Stamford Bridge ještě před závěrečným hvizdem.

The Blues na domácím utkání ztrácejí jen málo a přesto je podpora z řad fans, na rozdíl od jiných anglických klubů, mizivá. „Proti Watfordu jsme vedli již čtyři nula, ale žádné oslavné chorály se zde nezpívaly. Naproti tomu hostující fans na Stamford Bridge své hráče ženou kupředu, i když tým prohrává,“ kroutí hlavou nespokojený Mourinho.

„Myslím, že si hráči zaslouží daleko výraznější podporu, ale neptejte se mě proč nepřichází. Sám neznám odpověď. Opravdu se mi nelíbí, když 1500 hostujících fanoušků, povzbuzuje daleko více, než plný domácí stadion,“ prosí od fanoušků víc podpory Portugalec.

„Lidé musejí být daleko více zapojení do hry, projevit své nadšení k tomuto sportu. Navíc přichází zima a fans se tak můžou zahřát,“ zakončil svůj vyzývavý projev José pro deník The Times.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.