Nový šéf exekutivy představen

© chelseafc.com

Chelsea Football Club dnes oficiálně představila pana Guy Laurence jako nového šéfa exekutivy.

Guy nastoupí do své funkce na začátku února. Připojí se přímo ke klubovému vedení a převezme plnou odpovědnost za dennodenní činnosti klubu, včetně pokračujícího vývoje našich komerčních aktivit ve Spojeném království a po celém světě se záměrem zvýšení zisků.

Předseda klubu Bruce Buck řekl: „Těší nás, že se k nám Guy připojí během tohoto vzrušujícího období na hřišti i mimo ně, které Chelsea prožívá. Bude spolupracovat s majitelem a vedením s cílem zvýšit naše zisky z komerční činnosti a maximalizovat příležitosti v digitální oblasti, při identifikaci nových způsobů, jak nejlépe obsluhovat naše příznivce zde ve Velké Británii a pomoci v dalším růstu naší mezinárodní fanouškovské základny.“

Guy má excelentní zkušenosti ze seniorských rolí, naposledy působil jako prezident a CEO pro Rogers Cummunications, jednoho z největších komunikačních a mediálních obchodních subjektů v Kanadě. Již předtím působil také na řadě dalších seniorských funkcích ve firmě Vodafone, jedné z největších telekomunikačních společností na světě, včetně na pozici CEO ve Vodafone UK.

Guy má také zkušenosti ze sportu, s tím že byl ředitelem společnosti Maple Leaf Sports and Entertainment. MLSE je jednou z předních sportovních společností v Severní Americe a pyšní se rozmanitým portfoliem prvotřídních týmů, jako jsou například Toronto Rapotors v NBA, Toronto Maple Leafs v NHL a týmu Toronto FC v MLS.

447 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 447 komentářů