Hedman podepíše s Chelsea

Trenér José Mourinho dnes potvrdil, že Chelsea by měla v nejbližší době podepsat krátkodobý kontrakt se švédským brankářem Magnusem Hedmanem.

Švédský bývalý reprezentant, který minulé léto pověsil kopačky na hřebík, ohromil Mourinha natolik, že se k týmu v dohledné době připojí. Portugalský trenér je nyní připraven nabídnout Hedmanovi smlouvu, na Stamford Bridge bude Švéd po dobu zranění Petra Čecha působit jako trojka.

„Můžeme mít jenom volné hráče, a já nedokážu najít lepšího brankáře, než je on,“ řekl José pro oficiální stránky. „Byl bez fotbalu poměrně dlouho, takže se ještě nemůže prát o místo s Carlem a Hiláriem. Ale byl jsem spokojený s jeho osobností, technickými přednostmi i s jeho odhodláním vrátit se zpět, takže mu patrně nabídneme smlouvu do konce sezony.“

Mourinho také dostal od Franka Arnesena tip na další vycházející hvězdu. Je jím osmnáctiletý Adigun Salami, nigerijský záložník, který si stejně jako John Obi Mikel udělal jméno ve Skandinávii. Na zkouškách v Chelsea by se měl objevit koncem listopadu.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.