Xmas Video Edition 2017

Štědrý den začíná, ať si ho každý užívá, pohoda světu vládne, a ať starosti nejsou žádné. Dámy a pánové všech věků, jako každý 24. prosinec od roku 2011 Vám přináším i letos koledu v podobě dvou videí. Letos jsem si pro Vás připravil video o letní akvizici, jenž má ohrožovat soupeřovy brány, a video o minulé úspěšné sezoně. Dobře se bavte!

Alvaro Morata

Přestupové období před sezonou 2017/2018 bylo pro Chelsea velice hektické hlavně z pohledu akvizice na místo útočníka nahrazujícího nejlepšího střelce Chelsea z posledních tří let, španělského kanonýra Diega Costy, se kterým Antonio Conte „přestal“ po loňské mistrovské sezoně počítat. Po mnohých dlouhých spekulacích, jednáních, která vedla k mnohdy překvapivým výsledkům, se Romelu Lukaku nestal znovu hráčem Chelsea, ale Manchesteru United, Chelsea následně ulovila v pomyslném přestupovém rybníku dalšího španělského útočníka Alvara Moratu.

Alvaro Morata, útočník Chelsea, je právě na sedmém místě tabulky střelců nejvyšší anglické fotbalové soutěže. Jedenácti brankami přispěl k výhrám Chelsea třeba i v zápase proti Manchestru United, který svou krásnou hlavičkou rozhodl ve prospěch londýnského velkoklubu.

Prozatím španělský útočník s číslem devět na dresu střelil v Premier League devět gólů, v Lize mistrů přidal vyrovnávající branku proti Atleticu Madrid a dokázal skórovat také v zápase proti Bournemouthu v Carabao Cupu. Tyto statistiky korunují Alvara Moratu na prozatímního krále střelců družiny Antonia Conteho.

Champions of England

Přiznám se, že jsem nebyl nadšen z příchodu Antonia Conteho do Chelsea. Vůbec jsem jeho angažování nevnímal jako ten správný tah. Pokud bych se ale mohl vrátit zpět do minulosti, asi bych si vrazil né jednu facku. Antonio Conte dokázal s Chelsea vyhrát hned první sezonu, kdy ji trénoval ligový titul, suverénním způsobem.
Má skepse byla podložena výsledky ze začátku minulého ročníku Premier League. Prohra s Arsenalem a Liverpoolem mě nenechávala chladným a mé pochybnosti se tím stále více prohlubovaly. Najednou se ale stalo něco, co možná nikdo nečekal. Změna herního systému způsobila absolutní obrat šancí na ligový titul a Chelsea se bál nejeden tým. Po této změně herního systému Blues nedokázal porazit nikdo 13 zápasů.

Dlouho nebylo jasné, kdo dokáže tento rozjetý vlak zastavit. Týmem, co dokázal tým ze Stamford Bridge porazit, byl právě tým, se kterým se Chelsea prala o titul – Tottenham Hotspurs. Tento manšaft mohl získat titul po dlouhých 56 letech. Londýnský rival se ale ligového titulu nedočkal. Chelsea i díky týmu kladivářů dokázala 12. Května letošního roku ligový titul získal již na hřišti West Bromwiche díky brance Michy Batsuaye v nastaveném čase. Chelsea se tak stala šampionem Anglie již po páté v tomto století. Podívejte se na video, jakým způsobem ovládla Chelsea Anglii!

Doufám, že se Vám všechna videa budou líbit, a poprosím Vás o jakékoliv hodnocení, ať už formou komentářů na webu, či na Youtube.

Na závěr Vám všem fanouškům Chelsea, a čtenářům webu Chelsea-fc.cz za celou redakci přejeme šťastné a veselé vánoce, spoustu dárků pod stromečkem a dobrou chuť při Štědrovečerní večeři.

359 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 359 komentářů