Chelsea 4:0 Watford

Didier Drogba se zbláznil. Didier Drogba je posedlý ďáblem. Jak to jinak říct aneb Didier Drogba one man show…

Góly jedna báseň a ty finální přihrávky… Boj se, boj se, Thierry Henry. Drogba čím dál tím víc piluje svůj styl (a všichni jsme zvědavi, kde se to zastaví) a publikum se nestačí divit…

Hra Watfordu se dá shrnout velice snadno. Bezzubé útoky, které Carvalho hlídal sám a ostatní tři obránci vesele útočili. Další potěšující okolností je, že se Ševčenko začíná zabydlovat. Po svém gólu si dokonce zdirigoval všechny ostatní spoluhráče, aby opravdu synchronně předvedli „kolébku“.

Essien zase běhal o sto šest a Makelele se nám začíná cvičit v hlavičkách. Z Míšy a Frankieho se stala nerozlučná dvojice a v budoucnu v nich Chelsea najde ještě velkou sílu. Nakonec se protočili i všechny tři křídla. Robben doplatil na ofsajdové pasti a na svoji, poslední dobou nehoráznou, neschopnost se trefit.

Chelsea po většinu času útočila do plných a hráči hlava nehlava stříleli, takže pokusů bylo opravdu hodně. Ale jak už bylo naznačeno, vavřínový věnec za dnešní zápas přebírá Didier Drogba. Je to skvělý hráč do vápna, perfektně brání (hlavně při standardních situacích), a dýchá pro tým. Marseille, rozluč se se svým Drogbou, protože ten už je náš…

P.S. Doufám, že z těch čtyřgólových rozdílů ve výsledcích se stane tradice…

Sajmonnův sloupeček:

Tým šlapal perfektně, stejně jako proti Aston Ville. Před jistým Cudicinim nepouštěli soupeře do šancí Terry s Carvalhem, na pravém kraji obrany opět exceloval Geremi – vypadá to, že Chelsea by konečně mohla najít jistotu pro tuto problematickou pozici. Ashley podal svůj nadprůměr, ale co si budeme povídat, do výkonů, jež předváděl v dresu Arsenalu, má ještě daleko. V záloze už osvědčená čtveřice podala výborný výkon a hlavně na Lampardovi je vidět, že deku z MS ze sebe shodil a je to ten starý dobrý Frankie.

Chelsea 4:0 Watford
Stadion: Stamford Bridge (41,936 diváků)
Branky: 26., 35. a 68. Drogba, 51. Shevchenko
ŽK: Ballack – Doyley

Chelsea (4–2–1–2): Cudicini; Gérémi, Carvalho, Terry ©, A Cole; Makelele (Wright-Phillips 76); Essien, Lampard; Ballack (J Cole 72); Shevchenko (Robben 65), Drogba.

Manager José Mourinho.

Watford (4–4–2): Foster; Doyley, Demerit, Shittu, Stewart; Smith (Bangura 69), Francis, Mahon ©, Bouazza (Powell 62); Henderson, Young.

Manager Adrian Boothroyd.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.