Hilário vzhlíží k návratu Čecha

Brankář londýnské Chelsea Henrique Hilário si myslí, že Blues potřebují zraněného Petra Čecha zpátky na fotbalových trávnících tak brzo, jak to jen bude možné.

Dlouhodobá jednička týmu Josého Mourinha bude ještě dlouho odpočívat po těžkém zranění hlavy, které utrpěl v zápase s Readingem. Když se k tomu přidala ještě krátkodobá indispozice Carla Cudiciniho, z Hilária se doslova přes noc stala jednička mezi tyčemi. Portugalec ale dodává, že by byl radši, kdyby jeho příležitost přišla za poněkud jiných okolností.

„Přišel jsem sem jako trojka, což bylo skvělé,“ vysvětluje Hilário. „Byl jsem už v mnoha klubech a nikde jsem neměl ve smlouvě, že musím hrát. Možná si někteří lidé dříve mysleli, že tady šanci nedostanu. Ale a? jsem byl kdekoli, vždycky jsem alespoň určitou dobu chytal.“

„Tato situace ale není perfektní cesta, jak se dostat do branky, protože Petr byl hodně ošklivě zraněn. Je to můj kamarád a jeden z nejlepších brankářů na světě. Je naprosto vzorový v tom, jak pracuje, jak trénuje, jak hraje. Přeji mu brzké uzdravení, potřebujeme ho zpátky co nejrychleji,“ říká Henrique.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.