Clarke: Šli jsme odhodlaně za vítězstvím

Chelsea doma přivítala Aston Villu a bez problému si s ní poradila. Po zápasové tiskové konference se tentokrát zúčastnil Steve Clarke, který především vyzdvihl odhodlání hráčů, kteří se dokázali oklepat po nedělní prohře.

REPORTÁŽ
NALEZNETE ZDE

„Hráči byli rozhodnuti hodit nedělní utkání za hlavu. V poslední době jsme předváděli dobré výkony a utkání s Tottenhamam nebylo výjimkou, výsledek pro nás však byl zklamáním,“ vrací se ještě k poslednímu utkání. „V utkání s Aston Villou jsme postavili silný tým a hráči pracovali výborně.“

„Utkání jsme od začátku kontrolovali, vytvořili si spoustu šancí a vstřelili pěkné branky. Náš výkon byl špičkový. Carling Cup byla dobrá příležitost, abychom dali prostor všem našim hráčům, ale chceme vyhrávat všechny zápasy. Kdybychom CC nechtěli hrát, dávno jsme poslali do utkání s Blackburnem (utkání 3. kola Carling Cupu, Chelsea zvítězila na hřišti Blackburnu 2:0. pozn. autora) rezervní hráče,“ podotkl také Clarke.

Manager hostí Martin O’Neill připustil, že jeho svěřenci proti silné Chelsea mnoho šancí neměli. „Porážka byla krutá a máme teď co zlepšovat. Nedávno jsme zde hráli a hned v úvodu dostali rychlou branku, potom jsme se však dokázali zvednout. Dnes to bylo zcela o něčem jiném.“

„Hlavně ve druhém poločase byla Chelsea vynikající a nebyli jsme schopni jim stíhat. Ani mě nepřekvapilo, jak silnou sestavu Mourinho vyslal do boje. Není to Premier League, ale The Blues chtějí vyhrát všechno. Hned od začátku jsem věděl, že to nebude jednoduché a za odvedený výkon jsme si prohru zasloužili,“ zakončil O’Neill.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.