Hackett plánuje setkání s Josem

Šéf komise rozhodčích Keith Hackett plánuje setkání s Josém Mourinhem, poté co si José neodpustil kritizování Grahama Polla za jeho nedělní výstup v utkání s Tottenhamem (1:2).

To, že si po zápasech stěžuje José, už je na denním pořádku a nikoho to nepřekvapuje. Tentokráte však po nedělním zápase na White Hart Lane s Fotbalovou Asociací mluvili i Frank Lampard a Ashley Cole – a nemluvili o ničem jiném než o Pollovi, samozřejmě. Podle Franka i Ashleyho byl Poll na Chelsea zasedlý a tím pádem ovlivnil i vývoj zápasu a udělil několik nespravedlivých žlutých karet. FA se proto po zvážení všech stížností rozhodla tenhle případ řešit.

V zájmu shromažďování informací si FA o tomhle zápasu promluví i se samotným Pollem, dvěma postraními rozhodčími a čtvrtým rozhodčím a pan Hackett si mezitím promluví s Mourinhem.

„Mourinho je světová třída, jeden z nejlepších manažerů a já jsem pověřený si sním promluvit. Těší mě, že on si se mnou také rád promluví. To ukazuje že ho to opravdu zajímá a chce tomu porozumět.“ Říká Hackett o plánovaném setkání. „Jsme v kontaktu již od neděle a znovu se setkáme na klubovém tréninkovém hřišti, je nezbytné aby vše šlo s ohledem na rozhodčí.“

José k tomuto dodal:“Jsem potěšen, když slyším, že se mnou chce Pan Hackett setkat. Jsem ochoten se sním setkat kdykoliv bude chtít. Můžu se spolehnout že je „fotbalový muž“ a že bude respektovat názor a pohled jiného „fotbalového muže“.

A na co si vlastně všichni stěžují?

Cole je na Polla rozzlobený hlavně kvůli jemu udělené žluté kartě, kterou dostal s Makelelem když stavěli zeď. John zase nechápe za co přesně dostal svou druhou žlutou v zápase a tím pádem následnou červenou. Na kolik jsou tyto obvinění vůči Pollovi oprávněné či ne bude v brzké době vyšetřovat právě FA.

K Terryho červené Hackett podotýká: „Všichni rozhodčí si musí psát jméno hráče, kterému dali kartu, ale nemusí vysvětlovat proč ho poslali pryč z trávníku.“

Jelikož FA zatím vše vyšetřuje, případné tresty za karty se odkládají a možná se hráčům Chelsea smažou. Jediným trestem, kterému se ale jisto jistě nevyhnou je neúčast Terryho v dnešním zápase proti Aston Ville.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.