Conte si žádá Auriera a van Dijka

Antonio Conte byl ujištěn, že Chelsea přivede před koncem přestupového období ještě alespoň tři nové hráče. Podle informací deníku The Telegraph je londýnský klub připraven bojovat s Manchesterem United o pravého beka Serge Auriera z PSG a zároveň vystupňuje svůj zájem o Virgila van Dijka.

Conte chce ideálně dva nové halfbeky, kteří vytvoří konkurenci pro Victora Mosese a Marcose Alonsa, a po neúspěšném honu na Danila obrátil Ital svou pozornost na Auriera, jehož chce také Manchester United.

Van Dijk byl na konci loňské sezony označen jako hlavní přestupový cíl Conteho do defenzivy a Chelsea věřila, že přestup Holanďana dotáhne do zdárného konce, ještě předtím než to vypadalo na jeho přesun do Liverpoolu.

Southampton však nařkl Liverpool z toho, že vyjednával s hráčem bez souhlasu klubu, a celek Jurgena Kloppa musel od svého zájmu opustit. Nicméně zájem Chelsea od té doby nadále trvá.

Van Dijk dnes podal žádost o přestup, který pravděpodobně vyústí v oficiální nabídku ze strany Chelsea, která doufá, že spory mezi Liverpoolem a Southamptonem budou pro ni výhodou.

Chelsea a United musejí počkat, aby se dozvěděli, zdali Aurier uspěje ve při svém odvolání. Aurier totiž minulý rok napadl policistu a má zakázaný vstup do Velké Británie.

Conte si postěžoval na to, že má úzký kádr, nicméně Chelsea nadále věří, že dovede nové hráče také do zálohy. Mezi přestupní cíle patří Danny Drinkwater, Ross Barkley, Antonio Candreva a Alex Oxlade-Chamberlain.

Úřadující mistři Premier League však mohou neuspět ve snaze získat další z Conteho priorit, a to levého beka Alexe Sandra, přičemž si Juventus stojí za tím, že Brazilce neprodá.

1026 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 1026 komentářů