Chelsea chce Aubameyanga

Chelsea chce podle informací stanice Sky Sports získat útočníka Pierre-Emerick Aubameyanga z Borussie Dortmund, poté co neuspěla v honu na Romela Lukaka.

Diego Costa má namířeno ze Stamford Bridge a Blues tak chtějí v létě stůj co stůj získat do svých řad útočníka světových kvalit.

Antoniovi Contemu se Aubameyang líbí a má 28letého hráče na svém seznamu vytipovaných posil, kde je také Alvaro Morata z Realu Madrid, Andrea Belotti z Turína a jeden současný útočník Premier League.

Dortmund nechá Aubameyanga letos v létě odejít za zhruba 70 milionů liber a hráč klubu oznámil, že chce odejít. Jednání o něm již vedli zástupci AC Milán i PSG, zatímco přestup do Tianjin Quanjian zkolaboval minulý týden.

Šéf exekutivy Dortmundu Hans-Joachim Watzke řekl, že klub zatím neobdržel žádné nabídky a varoval zainteresované kluby, že jim ubíhá čas.

„Počkáme pár dalších dní, ale ne víc,“ řekl. „Osobně bych byl radši, kdyby zůstal, ale je několik klubů na této planetě, kde si pochopitelně může vydělat víc.“

Dortmund chce, aby byla Aubameyangova budoucnost vyřešena do 24. července, kdy odjíždějí na předsezonní kemp do Švýcarska.

Aubameyang byl v minulé sezoně nejlepším střelcem německé Bundesligy, ve které vstřelil 31 gólů v 32 zápasech. V rámci všech soutěží se trefil 40 krát.

217 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 217 komentářů