Bakayoko podepíše v pátek

Chelsea konečně dosáhla dohody s Monakem ohledně přestupu Tiemoue Bakayoka na Stamford Bridge. 22letý hráč už brzy odletí do Anglie, kde v pátek podstoupí zdravotní prohlídku a podepíše smlouvu.

Blues jednali s Monakem už pěknou řádku týdnů a některá média už dokonce začala informovat, že do boje o Bakayoka se náhle zapojil také Manchester United.

Nicméně podle francouzské rozhlasové stanice RMC, Chelsea odklidila své rivaly z cesty a vyjednala příchod Francouze, který do západního Londýna poputuje za částku 40 milionů liber.

Transfer jistě potěší Antonia Conteho, který už začal být frustrovaný z neschopnosti vedení dovést mu jeho vytipované posily.

Italský boss chce před novou sezonou až pět nových akvizic, včetně Pierre-Emerick Aubameyanga, Alvara Moratu, Alexe Sandra, Danila a samozřejmě Bakayoka.

Bakayoko se však v závěru sezony zranil a kompletně fit má být až začátkem září, což znamená, že by mohl zmeškat úvodní duely Premier League proti Burnley, Tottenhamu a Evertonu.

Nicméně ani zdravotní trable by mu neměly znemožnit projít lékařskou prohlídkou, a Chelsea již připravuje vše potřebné, aby ho v pátek oficiálně představila.

Bakayoko podepíše s Blues pětiletý kontrakt a po Willym Caballerovi a Antoniovi Rudigerovi se stane třetí letní posilou.

1119 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 1119 komentářů