Spekulace: Lennon do Chelsea. Náhoda?

Před pár dny se spekulovalo o přestupu Aarona Lennona. Prý by měl zamířit na Stamford Bridge. A začalo se o tom mluvit den před zápasem Tottenham – Chelsea. Náhoda? Anebo to byl jen další Mourinhův taktický tah, jak psychicky zdolat soupeře? I kdyby… nepovedlo se. Kohouti vyhráli a k tomu všemu Lennon skóroval.

Tato zpráva anglických deníků vyvolala veliký humbuk. V Anglii se spekulovalo, že součást transakce bude výměna za Shauna Wright-Phillipse. Ten by jistě změnu v tuto chvíli uvítal. Ale Lennon? Vězte, že v nejbližším přestupním termínu do Chelsea určitě nepřestoupí.

To jen Mourinho se prý pokoušel zpanikařit Lennona, aby ve včerejším utkání měl strach a podal jen průměrný výkon.

U některých hráčů v minulosti podobné spekulace zapůsobily. A ejhle. Na Lennona ne. Patřil na hřišti k nejlepším hráčům Spurs. Navíc ukázal, že má v noze zabijácký projektil, když vstřelil vítězný gól.

Pokud je pravda, že se Chelsea pokoušela zviklat Aarona Lennona jen kvůli tomu, abychom získali tři body, je to pěkné svinstvo.

Mourinho den po zápase popřel zájem

Této informaci nahrává také fakt, že Mourinho druhý den popřel zájem o Lennona. „Aaron je dobrý, ale neplánujeme žádný nákup ani výměnu. Naopak si chceme udržet Shauna Wright-Phillipse,“ řekl.

Celý zápas mezi Spurs a Chelsea nezáležel jen na mladém reprezentantovi, ale především na panu Pollovi.

Ten vzal osud utkání do svých rukou – neuznal branku Drogby, a pak vyloučil Terryho. Sudího účinkování označil Mourinho za legrační.

„Bylo by dobré, kdyby rozhodčí měli také svou tiskovou konferenci. Dozvěděli bychom se spoustu zajímavých věcí,“ nechápal trenér CFC některé Pollovo kroky.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.