José opět naštván na rozhodčího

José Mourinho si neodpustil narážky na výkon rozhodčího a stále nepřišel na důvod, proč nebyl uznán gól Didiera Drogba. Přesto popřát fanouškům soupeře pěkné oslavy tohoto velkého okamžiku.

„Nevím proč rozhodčí neuznal branku Didiera, vysvětlit to dokáže snad jen on sám. Fanoušci Tottenhamu teď můžou jít v poklidu slavit, přesto že jsme si nezasloužili prohrát,“ myslí si Mourinho. „Po většinu času jsme byli lepším týmem.“

„Utkání bylo velmi emotivní a Mr Poll chtěl být součástí téhle show, která byla určená hráčům Chelsea a Tottenhamu. Zvláště červená karta pro Terryho byla legrační. Byl to souboj v pokutovém území, po kterém byl John napaden, a proto měl Ghaly dostat červenou,“ hájí svého kapitána Portugalec.

„Bylo by dobré, kdyby i rozhodčí měli svou tiskovou konferenci. Dozvěděli bychom se spoustu zajímavých věcí,“ zakončil Mourinho. Po utkání se do rozboru pustil i manager soupeře Martin Jol, „týmy z nejlepší čtyřky potřebujeme porážet. Chtěli jsme hrát útočně a trvalo nám 25 minut, než jsme se dostali do utkání, potom jsme byli úžasní.“

„Dlouhou dobu jsme Chelsea nedokázali porazit a to je důvod proč mám být na mé hráče pyšný. Robbie Keane byl pravděpodobně hvězdou utkání, kvalitně zahrála i stoperská dvojice King – Dawson, ale i spoustu našich dalších hráčů zahrálo výborně,“ zakončil Jol.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.