Chelsea vede v boji o Jamese

Chelsea je údajně hlavním kandidátem na zisk ofenzivního záložníka Jamese Rodrigueze z Realu Madrid. Informaci dnes přinesl španělský deník AS s tím, že Kolumbijec vyjde Blues na zhruba 70 milionů liber.

Podle španělského deníku AS je mistrovský celek letošní Premier League v pole pozici na zisk Jamese Rodrigueze, který se v této sezoně propadl v hierarchii Realu Madrid.

Redaktor deníku Manu Sainz ve svém reportu uvádí, že zájem Chelsea roste a budoucnost Kolumbijce by mohla být na západě Londýna.

O jeho příchodu do Chelsea se mluvilo už v zimním přestupovém období, kdy Blues prodali Oscara do Číny, nicméně kreativní záložník se tehdy rozhodl setrvat a bojovat o své místo na Santiago Bernabeu. A vzhledem k tomu, že se Chelsea vrací do Ligy mistrů, potřebuje Antonio Conte posilnit svůj kádr, aby dokázal bojovat na všech frontách.

Podle informací Daily Mail by Chelsea za příchod 25letého hráče na Stamford Bridge vysázela zhruba 70 milionů liber.

Real by rád obchod dojednal bez větších patálií, poněvadž hodlá získané finanční prostředky použít na nabídku za hvězdu Monaka Kyliana Mbappeho.

Antonio Conte údajně mluvil s vedením Chelsea o své touze přivést v létě Alvara Moratu a právě Rodrigueze a Ital věří, že transfer druhého jmenovaného se brzy zrealizuje.

Španělský forward má mít podle předpokladů namířeno na Old Trafford, ovšem vzhledem k dychtivosti Realu prodat Kolumbijce výrazně roste vidina, že v příští sezoně bude oblékat modrý dres.

I přes relativně malé herní vytížení, Rodriguez vstřelil za Real 11 gólů v rámci všech soutěží.

Nicméně s pouhými 13 starty v La Lize na svém kontě dělá Kolumbijec nezbytné kroky k tomu, aby zase hrál pravidelně fotbal.

103 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 103 komentářů