Diego Costa: Conte se mnou nepočítá

Diego Costa v rozhovoru pro španělské rádio uvedl, že mu Antonio Conte oznámil, že s ním pro příští sezonu nepočítá. Dozvěděl se to prý během reprezentační­ho srazu.

28letý Diego Costa se chce v létě vrátit zpět do Atletica Madrid, to však zhatil ban, který španělský klub dostal na letošní přestupy s tím, že nemůže až do ledna příštího roku registrovat žádného nového hráče.

Chelsea chce získat útočníka Evertonu Romelua Lukaka, jenž je nakloněn návratu do svého bývalého klubu, a Blues jsou ochotni prodat Costu, aby získali prostředky na zrealizování Lukakova návratu za 100 milionů liber.

A nejlepší střelec mistrovského celku je nyní přesvědčen, že v létě klub opustí, poté co mu Conte řekl, že v příští sezoně nebude jeho jedničkou do útoku.

„Budu upřímný. Před pár dny mi Conte poslal zprávu, ve které stálo, že nejsem v jeho plánech pro příští sezonu v Chelsea, takže budu muset z toho najít cestu ven,“ řekl Costa po remíze Španělska s Kolumbií.

„Miluju život v Madridu, ale musím popřemýšlet o své budoucnosti,“ řekl. „Je to komplikované, protože je to rok, kdy bude mistrovství světa a nemůžu být čtyři nebo pět měsíců mimo hru.“

1017 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 1017 komentářů