Chelsea plánuje výměnu Lennona za SWP

Jak se zdá, Chelsea už má určenou prioritu na zimní přestupové období – domluvit výměnu Shauna Wrighta – Phillipse za Aarona Lennona z Tottenhamu.

Tyto zprávy včera otiskly Daily Express i The Times. Na oficiálních stránkách o tom není ani slovo takže, co je na tom pravdy, se můžeme jen dohadovat. Každopádně není to zas tak nepravděpodobné jako například příchod Buffona, o kterém se už taky psalo.

Podle zpráv chce José v zimním přestupovém období přivést do Chelsea anglického reprezentanta a hráče Tottenhamu Aarona Lennona. Na oplátku nabízí Tottenhamu naše křídlo Shauna-Wrighta Phillipse, který asi nenaplňuje Josého představy. Lennon má však v Tottenhamu smlouvu až do roku 2010 a nemá důvod k odchodu. Nejpravděpodobnější je tedy možnost, že z toho zas nic nebude. Pokud ovšem Lennon nezatouží po větším platu, který by zde pravděpodobně dostal, a také po větší šanci na zisk titulu. Osobně si ale myslím, že tohle nejsou jeho hlavní priority.

Na druhou stranu odchod Shauna je docela pravděpodobný – šancí moc nedostává, a když nějakou výjimečně dostane, jeho výkon asi není dost úchvatný na to, aby ho José nasadil i příště. Proti Shaunovi taky hraje naše nynější hra na dva útočníky, většinou bez křídel.

Zimní přestupové období tedy bude určitě zajímavé. Ovšem všechny informace o příchodech a odchodech jsou zatím jen spekulace, a tak je berte s rezervou.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.