Football Icon – známe desítku finalistů!

Nezajímá Vás soutěž Česko hledá SuperStar? Místo toho radši sledujte Football Icon, kde bude naději nabídnut kontrakt. Náš klub pořádá už druhý ročník. Dnes Vám představíme hochy, kteří díky svým dovednostem postoupili, a naši porotu…

„Hráli jsme proti Team America ( potencionální naděje Blues vyhráli 2:0 – poz. red.) a musím říct, že bylo velice těžké vybrat desítku,“ nechal se slyšet Neil Bath, který je předsedou poroty. Doplňují ho Eddie Newton, který dříve oblékal modrý dres a Jamie Redknapp, který hrál za Liverpool a Anglii. Asi Vám chybí ženský element, tak doplňme, že paní Redknappová byla zvolená druhou nejkrásnější ženou fotbalisty a je také tudíž přivdanou sestřenicí Franka Lamparda.

Po dlouhé poradě a následném uklidněním emocí porota vyřadila útočníka Dalton O’Briena a záložníka Jeremyho Karikari. Porota také chtěla poslat domů duo Palmer – Street. Ale tito dva dostali divokou kartu a postoupili dále.

Po nějaký čas je jeden z chlapců obdařen kapitánskou páskou, která mu určuje privilegia. Například Stuart Gates si vybral osobní setkání s Sugababes. Nového kapitána vybral Eddie Newton. Je to levý bek Tom Bird, od narození fanda Chelsea.

Všichni hráči si užívají luxus jako třeba Drogba nebo Terry. Během týdne se desítka utká s Chelsea Youth a poté se dalším dvoum adeptům zhroutí svět. Vítěz bude vyhlášen, stejně jako vítěz/ka české SuperStar, v prosinci tohoto roku a podepíše seriózní kontrakt s Chelsea.

Kompletní soupiska, která postupuje do šesté vyřazovací části:

Moses Ademola (Southwark)
Thomas Bird (Basingstoke)
Anthony Cook (Hackney)
Stuart Gates (Southampton)
Carl Magnay (Gateshead)
David Milton (Welling, Kent)
Dan Mitton (Ferryhill, County Durham)
David Palmer (South Shields)
Jack Steel (Dumfries)
Jordan Street (Redditch)

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.