Chelsea stupňuje zájem o Bakayoka. A chce také Lemara!

Chelsea podle aktuálních informací deníku The Telegraph zvýší příští týden svou snahu o zisk záložníka Monaka Tiemoue Bakayoko, u něhož se očekává, že bude stát více než 50 milionů eur. Blues navíc chtějí také jeho spoluhráče a krajana Thomase Lemara.

Podle zdrojů deníku The Telegraph londýnská Chelsea příští týden zvýší obrátky v jednáních o přestupu 22letého hráče coby součást výrazného letního posílení s financemi ve výši alespoň 200 milionů liber, které Antonio Conte dostane na posílení svého kádru ve snaze se připravit na boje v Lize mistrů.

Bakayoko je klíčovým přestupovým cílem pro posilnění záložní řady a francouzský středopolař by dokonce mohl být vůbec první letní posilou, pokud jednání půjdou hladce, vzhledem k tomu že si Monako již zajistilo svůj první titul francouzské ligy po 17 letech.

Podle zdrojů z Chelsea se rozumí, že klub se zajímá také o Bakayokova spoluhráče a krajana Thomase Lemara, nicméně neočekává, že jim Monako letos prodá oba hráče a bude soustředit svou snahu především na Bakayoka.

Jako součást obchodu bude Chelsea možná ochotna prodat či poslat na hostování útočníka Michyho Batshuayie, jehož budoucnost je nejistá. A to i přestože svým gólem na hřišti WBA rozhodl o titulu.

To byl však jeho teprve druhý ligový gól za Chelsea od svého letního přestupu z Marseille a 23letý hráč si teprve v pondělí připsal svůj první start v základní sestavě v rámci Premier League.

Chelsea doposud neučinila žádné konečné rozhodnutí co s Batshuayiem plánuje na konci sezony, nicméně Monako je obdivovatelem belgického hroťáka.

Chelsea rozhodně není jediným evropským velkoklubem, který se o Bakayoka zajímá, avšak doufá, že své konkurenty v boji o jeho podpis překoná a na přestupu už nějaký čas pracuje.

Lemar, jež nastupuje na křídle záložní řady, je rovněž v hledáčku Chelsea, která hodlá na těchto postech v létě posilnit.

362 komentářů

reklama
Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 362 komentářů