Lampard spokojený s bodem

Záložník Chelsea Frank Lampard tvrdí, že v úterním zápase s Barcelonou podali svěřenci Josého Mourinha skvělý výkon a bod si plně zasloužili.

Katalánci přišli o tři body až v úplném závěru, kdy se skvěle prosadil Didier Drogba a pro Barcu tak značně zkomplikoval postup ze skupiny, který se ještě na jejím začátku zdál být naprosto jasný. Jeden z nejlepších hráčů na hřišti Frank Lampard vyzdvihl výkon a také duševní odolnost The Blues, kteří si podle něj mohli klidně odvézt do Londýna i tři body.

„Podle mého názoru jsme měli vyhrát, vzhledem k tolika šancím a situacím, které mohly skončit penaltou. Ale náš výkon a odhodlání hrát až do poslední minuty bylo fantastické,“ řekl zástupce kapitána pro SkySports.

Také si neodpustil pár slov na adresu sudího Stefana Fariny, jenž měl podle Franka nadržovat domácím. „Dotknete se hráče, on spadne a rozhodčí to odpíská. Když to tak udělá pro jeden tým a pro druhý ne, je to velmi frustrující. Poločas nám přišel vhod, byli jsme otrávení a pomohlo nám to uklidnit se. Pak jsme odehráli dobrou druhou půli a dostali, co jsme si zasloužili,“ dodal Lampard.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.