Několik otazníku nad úterním utkáním

José Mourinho řeší několik otazníků, kterými se musí zaobírat před důležitým utkáním s Barcelonou, které Chelsea odehraje již v úterý. Otazníky visí nad Drogbou i Shevchenkem, naopak do branky se může vrátit Carlo Cudicini.

Do útoku by mohl nastoupit Salomon Kalou, který posílil Chelsea v letním přestupovém období z Feyenoordu. The Blues v sobotním utkání na Bramall Lane podkal podobný osud, jako proti Readingu. Tentokrát se však zranili dva útočníci, Andriy Shevchenko do zmíněného utkání pro zranění ani nenaskočil, Didier Drogba musel v poločase přepustit své místo Kalouovi.

Právě pro útočníka z Pobřeží Slonoviny se tak naskýtá velká příležitost. „Kalou je jedna z možností, zaznamenal velký pokrok ve výkonnosti,“ nechal se slyšet Mourinho. „Někdy hraje poněkud naivně, ale je to způsobeno jeho věkem. Utkání na Nou Campu může být jeho velká příležitost.“

Další otazník visí nad brankářskou pozicí. Hilario odchytal čtyři poslední utkání a nutno dodat, že ve velkém stylu. Potvrdil tak, že ani třetí brankář Chelsea není žádné ‚dřevo‘. „Vyberu tu nejlepší možnost. Carlo v pátek absolvoval první společný trénink s týmem a musí se ještě zlepšit. Nicméně, je k dispozici a ještě se rozmyslím, koho mezi tři tyče postavím,“ nechává si otevřená zadní vrátka Mourinho.

„Hilario je ohromný,“ přispěchal s hodnocením výkonů Portugalce Portugalec. „Působí velmi chladným a sebevědomým dojmem. Myslím, že díky jeho vychytané penaltě jsme získali tři body. Nikdo neví, co by se dělo za stavu 1–0 pro Sheffield,“ zakončil Mourinho.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.