Čech si střet s Huntem nepamatuje

Brankář Chelsea Petr Čech dnes prozradil, že si na střet, při kterém utrpěl frakturu lebky, nepamatuje.

Český gólman si protrpěl hrůzné chvilky před dvěma týdny při utkání v Readingu, když se ani ne po minutě hry střetla jeho hlava s kolenem domácího útočníka Stephena Hunta.

Jednička Chelsea poté podstoupila operaci, při které mu lékaři upevnili lebku dvěma kovovými destičkami. Momentálně se již Čech po propuštění z nemocnice zotavuje ze zranění doma.

„Poslední věc, na kterou si pamatuji je, že John Terry prohrál los a musel jsem běžet do druhé branky,“ řekl čtyřiadvacetiletý gólman.

„Vůbec si nevzpomínám na výkop, ani na to, co následovalo,“ pokračuje.„Jednou jsem ten střet viděl ze záznamu v televizi, ale nechci o tom mluvit.“

Petrův zdravotní stav se den ode dne lepší a tak byl brankář rád, když mohl zavítat do tréninkového centra Chelsea spolu se svými kolegy.

„Je pravda, že většinou po ránu vnímám těžkou bolest hlavy, ale cítím se stále lépe a jsem moc rád, že zase vidím své přátele.“

Během pobytu v nemocnici se k Petrovi dostavilo mnoho přání k uzdravení.„Přišlo mi hodně pohlednic a přání. Chtěl bych poděkovat lidem, kteří mi drželi palce,“ dodal Petr na závěr rozhovoru.

Komentáře

reklama
K tomuto článku není možné vkládat komentáře.